Penzion Garni

ubytovanie Roznov pod Radhostem
 

*** Penzion Garni / ubytovanie Roznov pod Radhostem

Penzion Roznov pod Radhostem Garni
Ubytovanie penzion Garni Rožnov pod Radhoštěm :
Penzion sa nachádza asi 10 minút chôdze od centra Rožnova pod Radhoštěm v pokojnej zóne a disponuje veľkou záhradou. Ubytovanie v súkromí je v dome z roku 1931, ktorý projektovali a stavali v štýle moderného funkcionalismu.

Penzion Garni Rožnov pod Radhoštěm ubytovanie :
K ubytovaniu Vám tu ponúknu 10 lôžok z toho 2 apartmány s možnosťou prístelky a 2 dvojlôžkové izby. Všetky izby sú moderne vybavené.

Rožnov pod Radhoštěm penzión ubytovanie Garni stravovanie :
K dispozícii je spoločná plne vybavená kuchyňa, kde si hostia môžu pripravovať jedlo a občerstvenie. Raňajky Vám radi pripravia. V blízkosti penziónu (100 metrov) je dostupná reštaurácia a potraviny. Na požiadanie polpenzia.

Valašsko ubytovanie Rožnov pod Radhoštěm Penzion Garni služby:
V cene izby je garáž na parkovanie auta. Po dohode Vám zaistí sprievodcu. V tomto penzióne Vám ponúknu pohodovú dovolenku a urobia všetko pre spokojnosť zákazníka.

Dovolenka v Beskydách ubytovanie v súkromí Garni Rožnov aktivity v okolí :
Letné aktivity - cykloturistika, turistika (Radhošť a Pustevny), výlety po Beskydoch. Plávanie - Aquapark Frenštát p. Radh., Letné kúpalisko, krytý bazén s tobogánom, priehrady Bystřička a Horní Bečva, vodná nádrž Šance. Jazdecký areál Hradisko, golfové ihrisko Dolné Paseky, tenisové kurty. Kultúrne vyžitie - TATRA múzeum Kopřivnice, unikátne Valašské múzeum v prírode a mnoho ďalších miest Valašského kráľovstva.
Zimné vyžitie - lyžovanie a iné zimné športy môžete prevádzkovať v Ski areáloch Razula, Solisko, u Sachovy studánky, Biela, Ski alpin Pustevny, Ski centrum Kohútka, Ski Mezivodi, Lyžiarsky areál Visalaje - Radegast a Kyčerka - Velké Karlovice. Upravované bežecké stopy.

Garni ubytovanie penzion Rožnov pod Radhoštěm Beskydy:
Mesto Rožnov pod Radhoštěm leží pri úpätí posvätnej hory Radhošť v doline Rožnovskej Bečvy, je zasadené do srdca Beskyd a Vsetínských vrchov 12 km východne od Valašského Meziříčí v nadmorskej výške 378 m n.m. Od 2. polovice 19. storočia je najznámejším centrom turistiky a Valašska. Valašsko bolo osídlené pastieri oviec (Valachy) v 13. a 14. storočí a podľa nich dostalo svoje meno.
Penzion Roznov pod Radhostem Garni - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Roznov pod Radhostem Garni - možnosť pripojenia na internetPenzion Roznov pod Radhostem Garni - k dispozícii letná terasaPenzion Roznov pod Radhostem Garni - Televizor má príjem satelitných  programůPenzion Roznov pod Radhostem Garni - Iybz sú vybavené televízoromPenzion Roznov pod Radhostem Garni - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Roznov pod Radhostem Garni - Izby s vlastnou toaletou
Odporúčajte tyto stránky: